O Firmie

Firma Auto-Części Gabryś, Zajmuje się:

Profesjonalną regeneracją Skrzyń rozdzielczych (reduktorów) oraz sprzedażą części do tych reduktorów do samochodów marki Mercedes-Benz, Bmw, Porsche, Land Rover, Audi, Volkswagen

Jeżeli szukają państwo fachowej obsługi  – znajdą ją państwo u nas!  Od lat współpracujemy z firmą produkującą skrzynie rozdzielcze i w oparciu o ich podzespoły i oprogramowanie utrzymujemy nasze usługi na najwyższym poziomie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i przede wszystkim dbamy o solidność oraz renomę naszej firmy dzięki czemu klienci nie wracają do nas z reklamacjami. Zajmujemy się regeneracją mostów przednich i tylnych oraz reduktorów do wybranych modeli  Mercedes-Benz, Bmw, Porsche, Land Rover, Audi, Volkswagen

Posiadamy dostęp do bazy komputerowej  dzięki czemu dobierzemy Państwu pasujące części po numerze nadwozia pojazdu. Sklepom i warsztatom proponujemy ceny hurtowe, ustalane indywidualnie, uzależnione od ilości i wartości towarów.

Jak również: Firma “Auto- Części Gabryś” zajmuje się sprzedażą części samochodowych i podzespołów marki Mercedes-Benz. Naszym klientom zapewniamy fachową obsługę i doradztwo opartą na wieloletnim doświadczeniu. Jesteśmy w stałej współpracy z firmą, co zapewnia Państwu dostęp do ORYGINALNYCH i najlepszych jakościowo części i podzespołów tej firmy.

Posiadamy dostęp do bazy komputerowej Mercedes-Benz dzięki czemu dobierzemy Państwu pasujące części po numerze nadwozia pojazdu. Posiadamy szeroki wybór części! Współpraca Klientom detalicznym oferujemy towar optymalnie dobrany, godzący w sobie wysoką jakość i przystępną cenę. Przy zakupie kilku towarów oferujemy korzystne rabaty lub bezpłatną przesyłkę.

Sklepom i warsztatom proponujemy ceny hurtowe, ustalane indywidualnie, uzależnione od ilości i wartości towarów. W przypadku zamówień indywidualnych, gdy towar jest sprowadzany z zagranicy zastrzegamy sobie możliwość zmiany ceny w zależności od kursu Euro.